شناسه : 696107
فرماندار يزد خبر داد:

اعزام 2100 نفر از شهرستان يزد به حرم مطهر امام خميني (ره)


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار از اعزام 2100 نفر از شهرستان يزد به حرم مطهر حضرت امام خميني (ره) خبر داد.
فرماندار يزد خبر داد:

عزيزا...سيفي در اين باره گفت: براساس برنامه‏ریزی و هماهنگی های به عمل آمده در بيست سومين سالگرد ارتحال امام خميني (ره)  از شهرستان يزد 2100 نفر به حرم مطهر امام اعزام خواهند شد.

فرماندار با بيان اينكه امروز وظيفه همگان اين است كه ارزش های انقلاب را به نسل امروز انتقال دهيم خاطرنشان كرد: امام خميني به عنوان يك حقيقتي كه هميشه در تاريخ انقلاب و اسلام زنده مي ماند و ديدگاه و نظرات او موجب احياي اسلام در جهان شده و امروز كشورهاي آزاديخواه با تبعيت از ديدگاه هاي آن امام آزادي خود را از چنگال مستكبران خواهان هستند.

وي افزود: با توجه به اهميت گراميداشت ياد و خاطره بنيانگذار جمهوري اسلامي  همه دستگاه‌هاي با بسيج امکانات خود براي اعزام اين کاروان‌ها تلاش و همکاري همه‌جانبه‌اي خواهند داشت.

سيفي تصریح کرد: مردم شهرستان دارالعباده يزد همگام با ديگر آحاد ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي  با حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی در 14 خرداد ماه، میثاق دوباره اي  را با رهبر کبیر انقلاب و آرمان های آن امام سفر کرده به عرش مستحکم تر از همیشه خواهند بست.

 

آدرس کوتاه :