شناسه : 698822
فرماندار يزد:

اصناف در پيروزي انقلاب اسلامي حضور فعالي داشته اند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در جمع اعضاي مجمع امور صنفي شهرستان بر نقش اصناف در پيروزي انقلاب اسلامي تأكيد كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين جلسه با گراميداشت ايام ا... دهه فجر و پيروزي انقلاب اسلامي خاطر نشان كرد : حضور اصناف در دوران انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس نشان از تعهدي است كه اين قشر از جامعه به نظام مقدس جمهوري اسلامي داشته اند و تا به امروز در راستاي سربلندي كشور از هيچ كوششي دريغ نكرده اند.

فرماندار با اشاره به اينكه دشمنان با انواع تحريم و تهديد خواهان جلوگيري توسعه و پيشرفت ايران اسلامي در سطح بين المللي هستند افزود: مردم با بصيرت با حضور باشكوه در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن و انتخابات سال آينده اين توطئه هاي دشمنان را نيز خنثي خواهند كرد.

وي تصريح كرد: اصناف و بازاريان مي توانند در اين شرايط خاص بيشترين تأثيرگذاري را در جهت باثباتي اقتصاد و قيمتها داشته باشند.

سيفي در ادامه با اعلام اينكه مسير راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن امسال با تغيير مواجه شده است اظهار داشت: راهپيمايي راس ساعت 9:30 از مقابل امامزاده جعفر (ع) آغاز و در مسير خيابان قيام و تجمع در مجموعه اميرچخماق ادامه خواهد داشت.

فرماندار از اصناف خواست تا با برنامه ريزي صحيح و مناسب اقدامات زمينه هرچه باشكوه تر برگزار شدن راهپيمايي  يوم ا... 22 بهمن را فراهم نمايند.

آدرس کوتاه :