شناسه : 696027
فرماندار يزد:

اصناف بيشترين تأثيرگذاري را در توليدملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني دارند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا... سيفي در مراسم توديع و معارفه رئيس مجمع امور صنفي يزد تأكيد كرد: اصناف بيشترين تأثير را در تحقق شعار توليد ملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني دارند.
فرماندار يزد:

عزيزا... سيفي در اين جلسه گفت:سال 91 از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال توليد ملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني نامگذاري شده است و از اين رو همه بايد با برنامه ريزي و آماده نمودن بسترهاي لازم در جهت تحقق اين شعار قدم برداريم كه بي شك تأثيرگذاري اصناف در اين زمينه بيش از ديگران مي باشد و بايد مجمع امور صنفي بايد در اين حركت پيشقدم باشد.

فرماندار با اشاره به اينكه آموزش ركن اصلي براي رسيدن به بهره وري بيشتر است تصريح كرد: بايد با برگزاري دوره هاي آموزشي مختلف براي اصناف و بازاريان زمينه بهره وري و كارايي آنها را بالا برد.

وي با بيان اينكه مجمع امور صنفي بايد همكاري تنگاتنگي با بسيج اصناف داشته باشد خاطر نشان كرد: حفظ روحيه  بسیجی و انقلابی در بين اصناف باعث خواهد شد تا همه در حمایت و اعتلاي نظام مقدس جمهوری اسلامی هم صدا شده و با تبيعيت از آرمانهاي امام  و پشت سر رهبری گام‌های بزرگتری را بردارند.

در اين جلسه از زحمات آقاي محمد حسن مسلم يزدي تقدير و آقاي سيد حسن ضيايي براي مدت 2 سال به عنوان رئيس مجمع امور صنفي يزد معرفي شد.

آدرس کوتاه :