فرماندار يزد خواستار شد؛

استفاده از ظرفيت دستگاه هاي اجرايي در راستاي رفع كمبود فضاهاي آموزشي

فرماندار يزد بر استفاده از ظرفيت دستگاه هاي اجرايي در راستاي كمبود فضاهاي آموزشي و رفع نواقص و مشكلات مدارس در سطح نواحي يك و دو آموزش و پرورش تأكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، در راستاي بررسي مسائل و مشكلات كمبود فضاهاي آموزشي در سطح شهرستان، فرماندار يزد به همراه مديركل نوسازي و تجهيز مدارس استان،معاون فني و امور عمراني فرمانداري، بخشدار زارچ و مديران آموزش و پرورش نواحي يك و دو با مديركل راه وشهرسازي استان ديدار و گفتگو نمود.

« مصطفي سالاري » در اين ديدار با بيان اينكه بنابر آمارهاي ارائه شده در سال تحصيلي پيش رو با توجه به جمعيت دانش آموزان 60 كلاس مدرسه در سطح نواحي يك و دو آموزش و پرورش كمبود داريم افزود: اميدواريم در سال جاري با برنامه ريزي و هماهنگي كه با اداره كل نوسازي استان صورت مي گيرد اين موضوع مرتفع شود.

فرماندار يزد تصريح كرد: خوشبختانه با تمهيدات انديشيده شده بحث مشاركت خيرين در امر آموزش و پرورش به خوبي صورت گرفته كه اميدواريم با مساعدت دستگاه هاي اجرايي به ويژه اداره كل راه وشهرسازي زمين هاي دولتي با كاربري آموزشي براي توسعه اين فضاها اختصاص يابد.

در اين ديدار مديركل راه و شهرسازي استان در خصوص اختصاص زمين هاي دولتي با كاربري آموزشي به آموزش و پرورش و همچنين رفع مشكل برخي موارد قول مساعد داد.