شناسه : 694795
حجت الاسلام مدرسی:

احترام به آراء و اندیشه مردم در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک اصل می باشد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام سید کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی ، عزیزالله سیفی فرماندار ، بخشدار مرکزی و دهیاران در محل فرمانداری تشکیل شد، در خصوص راهکارهای هر چه بهتر برگزار شدن جشنهای دهه فجر و انتخابات 12 اسفند ماه تصمیم گیری شد.
حجت الاسلام مدرسی:

حجت الاسلام سید کاظم مدرسی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک امر فطری است گفت: فطری بودن به یک کار معنای همگانی و فراگیر بودن آن است و این از خصوصیات بارز انقلاب اسلامی است و با گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد این هستیم که اداره کشور توسط طیف و گروه خاصی نبوده است.

امام جمعه بخش مرکزی با تأکید به اینکه احترام به آراء و اندیشه مردم در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک اصل می باشد خاطر نشان کرد امام خمینی (ره) به عنوان جلودار مظلومین عالم با اصالت قرار دادن مردم و احترام به رای و اندیشه افراد توانست با یک انقلاب مردمی بر ظلم و بی عدالتی پیروز شود و یک حاکمیت بر مبنای ارزشهای دینی و انسانی را در جامعه ایجاد نماید.

وی افزود با اشاره به ظرفیتهای بالای روستاها افزود: دهیاران و شورای های بخش باید با برنامه ریزیهای مناسب زمینه حضور گسترده مردم را در پای صندوقهای رأی فراهم آورند.

مدرسی خاطر نشان کرد: امروز دنیای غرب در صدد تخریب نظام می باشد که باید با اعلام دستاوردهای انقلاب در ایام الله دهه فجر مردم را بیش از پیش آگاه ساخت.

وی گفت: همچنین باید شرایطی فراهم شود تا در زمان تبلیغات رسمی کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی بتوانند با حضور خود در روستاها به ارائه برنامه های خود بپردازند.

آدرس کوتاه :