شناسه : 699482
به مناسبت 10 فروردین فرماندار یزد خبر داد

پیگیر ملاقات مردم دارالعباده با رهبرمعظم انقلاب هستیم


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرگزاري يزد رسا، فرماندار یزد با اشاره به دیدار هر ساله مردم قم و تبریز با رهبر معظم انقلاب در سالروز قیامشان و نقش تأثیر گذار مردم یزد در تاریخ انقلاب اسلامی گفت: پیگیر ملاقات مردم ولایتمدار دارالعباده با رهبرمعظم انقلاب هستیم.
به مناسبت 10 فروردین فرماندار یزد خبر داد

عزیز الله سیفی در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا ضمن بزرگداشت قیام مردم یزد در دهم فروردین یزد به نقش رهبریت آیت الله شهید صدوقی در آن دوران پرداخت و اظهار داشت: رهبری شهید صدوقی از یک طرف و حضور مردم یزد در راهپیمایی این روز باعث شد تا دستگاه امنیتی رژیم سابق در یزد به نقش تأثیرگذار روحانیت پی برده و تزلزل در پایه های قدرت را احساس کند.

فرماندار یزد قیام مردم یزد را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: بزرگداشت و تکریم ۱۰ فروردین هر چه با شکوه باید هر ساله برگزار شود و تا امروز خوشبختانه مسئولین استان این مراسم را به بهترین نحو برگزار کرده اند.

سیفی در خصوص دیدار هر ساله مردم قم و تبریز با رهبر معظم انقلاب در سالروز قیامشان و نقش تأثیر گذار مردم یزد در تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد: پیشنهاد دیدار مردم دارالعباده با رهبر معظم انقلاب را در جلسات متعدد به مسئولین استان و نماینده ولی فقیه منعکس کرده ایم که امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته توسط مسئولین ارشد استان دیدار با مقام معظم رهبری در سال های آینده محقق شود.

فرماندار یزد به منظور هر چه باشکوه برگزار شدن مراسم ۱۰ فروردین و ارج نهان به مقام شامخ شهدا و امام راحل(ره) و آیت الله شهید صدوقی از عموم مردم دارالعباده دعوت کرد تا در این مراسمی که در تاریخ ۱۰ فرودین در مسجد روضه محمدیه یزد از ساعت ۸ صبح با سخنرانی حجت الاسلام فرشاد برگزار می شود شرکت کنند.

 

 

آدرس کوتاه :