شناسه : 159968300

پیام فرماندار یزدبه مناسبت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ونیز دوازدهم دی ماه سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به یزد


فرماندار یزددر پیامی نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و دوازدهم دی ماه سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری(مدظله العالي ) به یزد را گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، "سید محمد رستگاری" در این پیام آورده است :

نهم دی یاد آور  آگاهی  و هوشیاری مردم انقلابی ایران اسلامی در برابر  فتنه انگیزی و نیرنگ دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و استکبار جهانی ونیز روز  همبستگی ملی در پیروی از  رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری مدظله العالی به منظور مواجهه با  ترفندهای نابخردانه بدخواهان ایران عزیز است.نهم دی ماه که روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده به فرمایش رهبر معظم انقلاب حماسه تجلی روح دیانت حاکم بر دلهای مردم بود. گرامیداشت این روز نشانگر علاقه مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای بلند امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد.
دوازدهم دی ماه نیز یاداور سفر پر خیر وبرکت و تاریخی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به دیار یزد بوده که بعنوان یک روز خاطره انگیز و ماندگار در تاریخ پرافتخار این خطه کویری و کهن همواره ثبت و ضبط خواهد شد.
اینجانب با گرامیداشت روزهای نهم و دوازدهم دی ماه ،بهروزی و سلامتی مردم عزیز ایران سرافراز و اهالی متدین، مردمان  سخت کوش و متعهد یزد را از ذات اقدس حضرت احدیت مسالت می نمایم.
آدرس کوتاه :