شناسه : 700064
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي:

منتخبان شوراهاي اسلامي روستا بايد در جهت عمران و آباداني گام بردارند


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد ، محمد صالح جوكار نماينده مردم يزد و دوق در مجلس شوراي اسلامي ، سيفي فرماندار ، دهقان مدير كل ورزش و جوانان استان يزد با حضور در مسجد وليعصر اكرم آباد از نزديك در جريان مشكلات مردم اين روستا قرار گرفتند.
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي:

محمد صالح جوكار در اين جلسه با بيان اينكه با روستاهاي بخش مركزي يزد داراي پتانسيلهاي خوبي در بخش هاي اقتصادي ، فرهنگي و ... است خاطر نشان كرد عدم توجه به اين مناطق در گذشته باعث شده اين روستاها هم اكنون با مشكلات مختلفي روبرو باشند كه براي رفع آنها بايد برنامه ريزي لازم و هدفمند صورت پذيرد.

نماينده مردم يزد و صدوق با اشاره به در پيش بودن يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري اظهار داشت: مردم مي توانند با شناخت اصلح و انتخابات فردي دلسوز ، معتقد به آرمانهاي امام و رهبري، شجاع ، خدمتگزار و ... در ساخت ايراني اسلامي آباد تأثيرگذار باشند.

 وي همچنين با مهم دانستن انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا افزود:شوراها يكي از ساختارهايي است كه برگرفته از خود مردم است كه مي تواند ثمره ي خوبي را براي شهر و روستا به همراه داشته باشد.

جوكار تأكيد كرد: منتخبان شوراهاي اسلامي روستا بايد در جهت عمران و آباداني گام بردارند.

نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي با اعلام اينكه تهديدها و تحريمهاي دشمنان در جهت فاصله انداختن ميان مردم و مسئولان نظام است گفت: مردم بصير ايران اسلامي با حضور گسترده خود در اين دو انتخابات ضمن رقم زدن حماسه ي بزرگ سياسي برگ زرين ديگري را به دفتر افتخارات نظام جمهوري اسلامي افزوده خواهد شد.

آدرس کوتاه :