شناسه : 696878

فرماندار يزد در پيامي موفقيت دانش آموزان يزدي در كنكور سراسري را تبريك گفت


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي در پيامي موفقيت دانش آموزان يزدي را در كسب رتبه هاي برتر كنكور سراسري تبريك گفت.

عزيزا...سيفي در اين پيام آورده است بي شك كسب رتبه هاي برتر توسط دانش آموزان با استعداد يزدي نشان از همت بلند دانش آموزان ، حمايت خانواده ها و تلاشهاي و برنامه ريزي مسئولان آموزش و پرورش است كه با تعهد خاصي در جهعت اعتلاي اين سرزمين گام برمي دارند.

فرماندار با اشاره به اينكه امسال از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) به عنوان سال توليد ملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني نامگذاري شده است خاطر نشان كرده  موفقيت جوانان ولايتمدار دارالعباده يزدي در بزرگترين آزمون علمي نشان از درك بالاي اين عزيزان است و لبيك به نداي ولي امر مسلمين مي باشد.

وي در ادامه افزوده است: اينجانب كسب اين دستاورد بزرگ را به جوانان برومند افتخار آفرين ، خانواده گرامي آنان ، معلمين و مربيان دلسوز و دست اندركاران امر آموزش و پرورش تبريك عرض مي نمايم.

سيفي در پايان تصريح نموده است اميد است تمامي جوانان عزيز ايران اسلامي با پشتكار و ايمان ، در سايه لطف خداوند متعال، راه رسيدن به درجات رفيع علم را پيموده و پيشرفت و تعالي را براي خود و ميهن اسلامي حاصل نمايند.

آدرس کوتاه :