شناسه : 693995

سومين جلسه ستاد انتخابات شهرستان يزد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، سومين جلسه ستاد انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي شهرستان يزد به رياست فرماندار و حضور كليه اعضاء ستاد در محل فرمانداري تشكيل شد.

عزيزالله سيفي در اين جلسه با بيان اينكه نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي از جايگاه و اهميت خاصي برخوردار است گفت: رسانه هاي غربي و عوامل فتنه در خارج و داخل  از هم اكنون در سعي به چالش كشيدن اين انتخابات هستند كه بحمدالله مردم فهيم ايران اسلامي خود بر اين امر واقف هستند و هميشه با حضور حداكثري خود در تمامي صحنه هاي حساس و بخصوص انتخابات تمام نقشه هاي دشمنان كشور را ناكام گذاشته اند و با انتخاب نمايندگان اصلح و شايسته كشور را به سمت آباداني و پيشرفت حركت داده اند.

فرماندار تصريح كرد: اعضاي كميته ها و مجموعه ستاد انتخابات بايد با هماهنگي و تعامل مناسب تمام شرايط و بستر لازم را براي برگزاري انتخابات سالم و آزاد فراهم نمايند.

در ادامه عسكر زاده رئيس ستادانتخابات شهرستان يزد نيز ضمن ارائه گزارش از فعاليتها و اقدامات انجام شده خاطر نشان كرد : بعد از تشكيل ستاد  انتخابات شهرستان طي جلسات حضوري با اعضاي كميته ها هماهنگي هاي لازم صورت گرفته و انشاءاله در پايان با برگزاري انتخابات شايسته و مناسب برگ زريني ديگر به مجموعه افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران افزوده شود.

 

آدرس کوتاه :