شناسه : 694025
فرماندار يزد:

سرافرازي امروز انقلاب اسلامي به بركت دلاوريها و رشادتها رزمندكان و خون شهيدان گرانقدر است.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزالله سيفي فرماندار يزد در آخرين روز از هفته بسيج با چند تن از خانواده شهدا هشت سال دفاع مقدس منطقه آزاد شهر يزد ديدار كرد.
فرماندار يزد:

عزيزالله سيفي در اين ديدار با بيان اينكه سرافرازي امروز انقلاب به بركت دلاوريها و رشادتها رزمندگان و خون شهيدان گرانقدر بوده است گفت:در سراسر جهان شاهد اين هستيم كه به اعتراف تمام رسانه ها جوانان آزاده جهان با الگو پذيري از انقلاب و شهدا شجاع اين مرزبوم عليه حاكمان  ديكتاتور و استكبار دست به قيام زده اند و اميد است درآينده اي نزديك شاهد گسترانيدن حق و عدالت در سراسر جهان باشيم.

فرماندار با تأكيد به اين مطلب كه خانواده هاي شهدا ء يكي از بزرگترين سرمايه هاي اين انقلاب هستند تصريح كرد: بي شك امروز بيش از پيش بشر و به ويژه قشر جوان نيازمند اخلاق و معنويت اسلامي هستند كه مي توان با استفاده از تجارب خانواده هاي شهدا در تربيت ديني اين عزيزان گرانقدر زمينه هاي گسترش اخلاق اسلامي و ديني را در جوانان افزايش داد.

سيفي در پايان گفت شهيدان از پاك ترين بندگان خداوند هستند كه براي رسيدن به هدف خود از هيچ كوششي دريغ نكردند.

در جريان اين ديدار از نزديك فرماندار با برخي  از مسائل و مشكلات خانواده شهدا  آشنا شد كه قول مساعد داد با پيگيري هاي لازم در جهت مرتفع شدن آنها اقدام شود.

آدرس کوتاه :