شناسه : 1448295
فرماندار یزد:

راهپیمایی 22 بهمن اوج اقتدار و عزت خواهی ملت ایران بود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزا....سیفی فرماندار در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد از حضور باشکوه مردم به ویژه فرهنگیان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن اوج اقتدار و عزت خواهی ملت ایران بود خاطر نشان کرد: مردم فهیم و انقلابی دارالعباده و دارالعلم یزد همگام با سایر مردم ایران اسلامی در راهپیمایی امسال نشان دادند که بعد از سی و پنج سال همچنان پشتیبان آرمانهای انقلاب و دستاوردهای آن هستند و در برابر هر گونه زیاده خواهی و توطئه دشمنان بیدار و هوشیارند.

فرماندار با تقدیر از حضور فعال فرهنگیان در راهپیمایی 22 بهمن افزود: اجرای خوب سرود های انقلاب توسط گروه همسرایان فجر که توسط 1357 نفر از دانش آموزان انجام شد از برنامه های این مراسم بوده که شایسته تقدیر از مدیران ، مربیان و همچنین دانش آموزان عزیز است.

در ادامه جلسه رئیس شورای آموزش و پرورش با اشاره به نزدیکی عید نوروز و استقبال از مسافران نوروزی در شهرستان اظهار داشت: شهرستان یزد با توجه به آثار متعدد تاریخی توانسته در سالهای گذشته پذیرایی مسافران و گردشگران از سراسر نقاط کشور باشد که در این خصوص دستگاههای اجرایی باید در استقبال از مسافران هر چه بیشتر هماهنگ باشند.

وي با تأکید به اينكه شهرستان يزد در استقبال از مسافران هميشه زبانزد بوده و امسال نيز در ستاد اسکان نوروزي اقدامات خوبی صورت گرفته اظهار داشت: امیدوارم در ایام عید،‌ ستاد اسکان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش به مانند سالهای گذشته از مسافران به ویژه فرهنگیان استقبال مطلوبی به عمل آورد .

در این جلسه در خصوص نظارت بر نحوه ی عملکرد مراکز مشاوره دانش آموزان در شهرستان یزد نیز مباحثی مطرح شد.

آدرس کوتاه :