شناسه : 66658287
بخشدار مرکزی یزد:

جشن‌های دهه فجر با محوریت مردم برگزار شود


بخشدار مرکزی یزد مشارکت و حضور اقشار مختلف مردم در ویژه برنامه های گرامیداشت دهه فجر انقلاب را ضروری دانست و گفت:دهه فجر تجدید بیعتی دوباره با آرمان های بلند انقلاب و امام راحل (ره) است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، جلسه ستاد دهه فجر بخش مرکزی یزد با حضور بخشدار مرکزی، جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و دبیر ستاد دهه فجر، روسای شورای های اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی برگزار شد.

" حسین عسکرزاده " در این جلسه با تأکید بر برگزاری هر چه باشکوهتر جشنهای ایام الله دهه فجر افزود: برنامه ها و جشن های گرامیداشت سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی باید  باشکوه تر از سنوات گذشته اجرا شود.

بخشدار مرکزی یزد اظهار داشت: ایام دهه فجر، فرصت مناسبی است که دلایل به وقوع پیوستن انقلاب و علل پایداری آن و نقش بی بدیل بنیانگذار جمهوری اسلامی برای نسل های بعد از انقلاب، معرفی و مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

وی تصريح كرد: حضور و مشارکت پرشور همه اقشار مردم که صاحبان اصلی انقلاب و اين كشور هستند مي تواند بر شور و نشاط جشن هاي ايام الله دهه فجر بيفزايد.

" عسکرزاده " خاطرنشان کرد: اهمیت برپایی جشن پیروزی انقلاب به لحاظ ویژگی اسلامی بودن این انقلاب بوده که آنرا از سایر انقلاب ها در جهان متمایز کرده است.

بخشدار مرکزی یزد در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات پنجمن دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفندماه افزود : برگزاری انتخابات پر شور در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران موثر است.

"عسکرزاده " گفت : برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و با مشارکت حداکثری مردم جزو برنامه های دولت و نظام جمهوری اسلامی است.

در ادامه جلسه دبیر ستاد دهه فجر استان برنامه ریزی برای با شکوه تر برگزارکردن جشن های دهه فجر، تلاش برای حضور حداکثری و پر شور مردم در این مراسم ها و انتقال ارزشها و دستاوردهای انقلاب به نسل جوان و سوم انقلاب را از مهمترین وظایف مسئولان در این ایام برشمرد.

" سعید زارع " با تاکید بر اهمیت ویژه برنامه های دهه فجرامسال اظهارکرد: جشن های دهه فجر در سطح استان باید به صورت باشکوه برگزار شود و حضور مردم در این ویژه برنامه ها باید پرشورتر از هر سال باشد .

دبیرستاد بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر استان یزد افزود: لازم است که برای بزرگداشت هرچه بهتر این ایام در یزد به صورت باشکوه اقدام شود چراکه تمام کشورهای جهان روز استقلالشان را جشن می‌گیرند و زیباترین برنامه‌هایشان را برای این ایام در نظر می‌گیرند.
آدرس کوتاه :