شناسه : 697440
فرماندار يزد:

برگزاري جشن زير سايه خورشيد فرصت مناسبي براي آشنايي جوانان با سيره و زندگي ائمه اطهار است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، جلسه هماهنگي جشن زير سايه خورشيد به رياست عزيزا...سيفي فرماندار تشكيل شد.
فرماندار يزد:

 

عزيزا...سيفي در اين جلسه گفت: دهه كرامت با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز و تا ولادت حضرت ثامن الحجج (ع) ادامه خواهد داشت و به همين منظور برنامه هاي مختلف فرهنگي در شهرستان يزد برگزار خواهد شد.

 

فرماندار افزود: استقبال از كاروان دو امدادي جاده ولايت كه از مسير عبور امام رضا(ع) از مدينه تا مرو در ايران را به صورت امدادي مي پيمايند، افتتاح نمايشگاه خوشنويسي رضوي و برگزاري جشن بزرگ زير سايه خورشيد از مهمترين برنامه هاي اين دهه مي باشد.

وي با بيان به اينكه جشنهاي دهه کرامت فرصت بسيار ارزشمندي براي ارتقاء بينش و معرفت مي باشد تصريح كرد: برگزاري جشن زير سايه خورشيد فرصت مناسبي را براي آشنايي جوانان با سيره و زندگي ائمه اطهار خصوصاً امام رضا(ع) فرام مي سازد.

سيفي  بر اطلاع رسانی به موقع و مناسب در سطح شهر و اماکن عمومی تأکید کرد و خواستار تعامل و همكاري ادارات و نهادهاي شهرستان براي برگزاري هر چه باشكوه برگزار شدن اين جشن شد.

نجم الهدا دبير جشنواره زير سايه خورشيد نيز گفت: با برنامه ريزي مناسب همه ي اقشار جامعه در اين جشنواره حضور خواهند يافت و تمهيدات لازم در اين خصوص انديشيده شده است.

لازم بذكر است جشن زير سايه خورشيد در تاريخ چهارم مهرماه از ساعت 19 در محل امامزاده سيد جعفر محمد واقع در بلوار جمهوري اسلامي و با سخنراني حجت الاسلام و المسلمين پناهيان برگزار خواهد شد.

 

 

آدرس کوتاه :