شناسه : 693765

با حضور فرماندار يزد و معاونين و كارشناسان فني روند اجراي طرح سرشماري عمومي نفوس و مسكن 90 شهرستان يزد بررسي شد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، جلسه اي با حضور فرماندار يزد، معاون سياسي و اجتماعي و مسئولين سرشماري عمومي نفوس و مسكن90 در شهرستان يزد در خصوص بررسي روند اجراي طرح سرشماري در شهرستان يزد تشكيل شد.

عزيزالله سيفي با اشاره به تلاشهاي صورت گرفته در دو هفته ابتدايي از شروع اجرا سرشماري عمومي نفوس و مسكن 90 در شهرستان يزد گفت : بحمدالله با پيگيري هاي صورت گرفته و عزم جدي مسئولان و مهيا كردن تمام امكانات و شرايط، طرح سرشماري در حال اجرا است و طبق برآوردهاي انجام شده تا 22 آبان ماه كار در اين شهرستان به پايان خواهد رسيد.

فرماندار از خانوارهايي كه تاكنون موفق به ارائه اطلاعات خود نشده اند خواست تا در مدت زمان باقي مانده اطلاعات مربوط به خود را به مأموران ارائه دهند تا با ثبت اطلاعات و آمار درست بتوان زمينه هاي برنامه ريزيهاي صحيح و مناسب را فراهم كرد.

در ادامه جلسه معاونين وكارشناسان فني گزارشي از روند اجراي طرح سرشماري عمومي نفوس و مسكن  در شهرستان يزد ارائه نمودند و با ارائه پيشنهادات خود در خصوص بعضي از مشكلات موجود  در روند اجراي طرح خواستار پيگيري سريع در اين زمينه هاي شدند.

سيفي در پايان ضمن تقدير و تشكر از كليه كساني كه دراجراي اين طرح همكاري داشته اند خواست تا دراين چند روز انتهايي با تلاش بيشتري در اين زمينه گام بردارند.

 

آدرس کوتاه :