شناسه : 699302
فرماندار يزد:

انتخابات باشكوه يأس و نا اميدي دشمنان را به همراه دارد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي در جلسه هماهنگي تشكيل ستاد انتخابات شهرستان يزد برتدوين برنامه زمانبندي تا زمان انتخابات تأكيد كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين جلسه با بيان اينكه انتخابات باشكوه يأس و نااميدي دشمنان را به همراه دارد گفت: دشمنان از ماهها قبل با انواع تحريم هاي و تهديدها درصدد مقابله با خواسته هاي به حق ملت ايران اسلامي هستند و در اين برهه از زمان نيز تمام فعاليت هاي خود را معطوف به انتخابات پيش رو كرده اند.

فرماندار اظهار داشت: كشورهاي غربي با صرف بودجه هاي كلان خواهان كمرنگ تر كردن حضور مردم در انتخابات هستند ولي مردم بصير و فهيم ايران با حضور گسترده خود در صحنه هاي مختلف به ويژه انتخابات عشق و علاقه خود نسبت به نظام و انقلاب را به نمايش مي گذارند.

وي در ادامه با اشاره به اينكه در سال آينده شاهد برگزاري انتخابات گسترده در كشور هستيم خاطر نشان كرد: 24 خرداد ماه سال آينده شاهد برگزاري همزمان انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا هستيم.

فرماندار با تأكيد به اينكه برگزار دو انتخابات در زمان مشخص نيازمند برنامه ريزي منسجم و جدي مي باشد افزود: مقدمات لازم در خصوص آغاز به كار ستاد انتخابات شهرستان فراهم شده است و اميدواريم هر چه زودتر كميته ها تشكيل تا براساس برنامه زمانبندي ارائه شده از سوي ستاد انتخابات كشور فعاليت نيز صورت پذيرد.

سيفي اعلام كرد: از 26 فروردين به مدت يك هفته از داوطلبان انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و رسماً ثبت نام بعمل خواهد آمد.

فرماندار در خصوص انتخابات رياست جمهوري نيز گفت: بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده زمان ثبت نام از نامزدهاي انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری 17 اردیبهشت سال 92 صورت خواهد پذيرفت.  

آدرس کوتاه :