شناسه : 700454
فرماندار يزد:

امروز كشورهاي آزاده با استفاده از نظرات و ديدگاههاي خميني كبير توانسته راه سعادت خود را پيدا كند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي در پيامي سالروز ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و قيام 15 خرداد را گرامي داشت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه امام خميني (ره) داراي ابعاد شخصيتي مختلفي بوده است خاطر نشان كرده است امام خميني (ره) به عنوان شخصيتي برجسته در دنياي اسلام و جهان شناخته مي شود كه توانسته با نظرات و ديدگاههاي خود بار ديگر بعد از 1400 سال برپا كننده يك حكومت الهي و اسلام ناب محمدي (ص) باشد.

فرماندار با تأكيد به اينكه امروز كشورهاي آزاده با استفاده از نظرات و ديدگاههاي خميني كبير توانسته راه سعادت خود را پيدا كند تصريح كرده است امروز در مناطقي از جهان شاهد اين هستيم كه مردم با تأسي از آرمانهاي بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي توانسته اند بر حاكمان و مستكبران عالم پيروز شده و اسلام و عدالت را در سراسر جهان بگسترانند

وي در ادامه با اشاره به سالروز قيام 15 خردادماه 42 افزوده است اين قيام در واقع از طرف توده مردم علیه ظلم و استبداد رژیم شاه شكل گرفته بود و توانسته بود در شهرهاي مهم و حساس كشور به ويژه پايتخت نيز انتقال يابد و پايه هاي رژيم 2500 ساله شاهنشاهي را به لرزه در آورد و مقدمه اي براي برقرار حكومت اسلامي باشد.

سيفي  پانزده خرداد را آغازگر دور جديدي از مناسبات بین دولت و ملت دانسته و اظهار داشته است مردم بعد از این حرکت تاریخی وگسترده ، چهره عوام فريبانه رژيم طاغوت را شناخته و به ادعاهای فضای باز سیاسی و نیز ماهیت سرکوبگر رژیم پی بردند.

فرماندار در پايان از عموم مردم دارالعباده و دارالعلم يزد دعوت كرده است تا در مراسمي كه به مناسبت ارتحال حضرت امام خميني (ره) و گراميداشت ياد و خاطره شهداي قيام 15 خرداد روز سه شنبه 14 خرداد از ساعت 8 صبح در محل مسجد روضه محمديه (حظيره ) برگزار خواهد شد حضور گسترده بهم رسانند.

 

آدرس کوتاه :