شناسه : 692763
فرماندار یزد در بازدید از پایگاههای جاده ای هلال احمر یزد گفت:

استان یزد آمادگی کامل در امر امداد رسانی به مسافرین را دارد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزالله سیفی فرمانداریزد از پایگاههای جاده ای هلال احمر شهرستان یزد بازدید کرد و از نزدیک با نحوه ی عملکرد آنان آشنا شد.
فرماندار یزد در بازدید از پایگاههای جاده ای هلال احمر یزد گفت:

عزیزالله سیفی با اشاره به پایان تعطیلات تابستان و حجم گسترده مسافرین ورودی و خروجی به مرکز استان گفت :بحمدالله در بخش امداد و نجات در مقابل حوادث، پایگاههای جاده ای هلال احمر در سطح شهرستان و استان آمادگي لازم در امر امدادرساني و كاهش تلفات و خسارات تصادفات را دارند.

فرماندار خاطر نشان کرد امسال با تلاش های جمعیت هلال احمر اقداماتی در مورد افتتاح و تجهیز و توسعه و تقویت پایگاههای جاده ای هلال احمر به منظور کاهش خسارات و تلفات حوادث جاده ای  در یزد صورت گرفته است.

وی همچنین در ادامه بیان داشت: روند توسعه و تجهیز این پایگاهها به منظور رفاه بیشتر حال مسافران و سرعت در امر امداد رسانی و خدمات بهتر ادامه خواهد داشت.

فرماندار گفت : استان یزد و باتبع آن شهرستان یزد به علت قرار گرفتن در مرکز کشور به عنوان یکی از محورهای مهم  مواصلاتی بین شرق و غرب و همچنین شمال وجنوب کشور  می باشد که باید با افزایش پایگاههای جاده  ای و پرسنل آموزش دیده و مجرب مستقر در این پایگاهها در جهت افزایش امنیت جاده ها گام برداشت.

 سیفی در پایان از  تمامی عزیزانی که با تلاش شبانه روزی خود زمینه های آسایش و رفاه مسافران را در جاده ها را فراهم می کنند تقدیر وتشکر کرد.

آدرس کوتاه :