فرماندار يزد خبر داد:
ثبت نام مجدد 37 عضو ادوار مختلف شوراهاي اسلامي شهر و روستا
فرماندار يزد گفت: 37 نفر از داوطلبان عضويت در شوراهاي اسلامي شهر و روستاي شهرستان يزد سابقه عضويت در ادوار مختلف اين نهاد شهري را در كارنامه خود دارند.
فرماندار يزد خبر داد:
ثبت نام 205 نفر براي عضويت در شوراهاي اسلامي شهرستان يزد/ داوطلبان ثبت نام را به روز آخر موكول نكنند/ به ازاي هر كرسي شوراي شهر يزد 13 نفر داوطلب هستند
فرماندار يزد گفت: تا پايان روز چهارم ثبت‌نام از داوطلبان شوراهاي اسلامي شهر و روستا 205 نفر داوطلب عضويت در شوراهای اسلامي شهر و روستا در شهرستان يزد شدند.
نماينده مردم يزد در مجلس از ستاد انتخابات اين شهرستان بازديد كرد
نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي با حضور در ستاد انتخابات شهرستان يزد از نزديك با روند فعاليت اين ستاد آشنا و در جريان فرآيند ثبت نام داوطلبان عضويت در شوراي اسلامي شهر قرار گرفت.
فرماندار يزد خبر داد:
ثبت نام 50 داوطلب در شهرهاي چهار گانه شهرستان
فرماندار يزد از ثبت نام 50 داوطلب عضويت در شوراهاي اسلامي شهرهاي يزد، حميديا، زارچ و شاهديه خبر داد.
گزارش تصويري اولين روز ثبت نام از داوطلبان شوراهاي اسلامي شهر
اولين روز ثبت نام از داوطلبان شوراهاي اسلامي شهر در فرمانداري يزد برگزار شد. در اين روز «محمدعلي طالبي» رئيس ستاد انتخابات استان با حضور در فرمانداري يزد از روند ثبت نام در ستاد انتخابات شهرستان يزد بازديد كرد.
نمایش 1 - 5 از 111 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 23
رئيس ستاد انتخابات استان مطرح کرد:
استان يزد جزو استان هاي برتر كشور از لحاظ ثبت نام داوطلبان شوراها
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد و رئيس ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران با بيان اينكه 3800 نفر در انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستاي استان ثبت نام كرده اند، گفت: استان يزد از اين نظر جزو استان هاي برتر كشور است و از لحاظ...
استاندار یزد:
مشارکت مردم ضروری ترین نیاز کشور در عرصۀ بین الملل است
استاندار یزد در دوازدهمين جلسه ستاد انتخابات استان که در فرمانداری یزد برگزار شد، مشارکت مردم را اصلی ترین محور ستاد انتخابات بیان کرد و گفت: «مشارکت» اصلی ترین نیاز کشور در عرصه بین الملل است.
رئیس ستاد انتخابات استان:
ثبت‌نام از داوطلبان شوراها در دو روز آخر تا ساعت 24 تمدید شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: ثبت‌نام در دو روز آخر تا ساعت 24 ادامه دارد و آخرین زمان ثبت‌نام از داوطلبان پنجمین دورۀ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت 24 روز یک‌شنبه ششم فروردین ماه است.
دبیر ستاد انتخابات استان یزد:
ششم فروردين ماه آخرين زمان ثبت نام از داوطلبان شوراهاي اسلامی شهر و روستا است
مديركل امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري با اشاره به اعلام ستاد انتخابات كشور گفت: ثبت نام از داوطلبان پنجمین دورۀ شوراهاي اسلامي شهر و روستا تا فردا یک‌شنبه ششم فروردين ماه ادامه دارد و بر اساس تقويم زمانبندي و اعلام رسمي وزارت كشور از...
نمایش 1 - 6 از 168 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 28

 

 

 

این صفحه در حال ساخت می باشد

 

 

 

 

 

 

 

آدرس: یزد - خیابان امام خمینی (ره)

 خیابان شهید ابراهیمی

 

شماره تماس:12-36252311-035

شماره فاکس:36259039-035

شماره پیام کوتاه:100061112226

پست الکترونیک:info@yazd.gov.ir