شناسه : 157698567


با حضور فرماندار یزد، نشست هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد در فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد, نشست هم اندیشی فرماندار یزد و سازمانهای مردم نهاد شهرستان یزد در محل سالن ولایت فرمانداری یزد تشکیل شد.

«سید محمد رستگاری» در نشست هم ‏اندیشی با سازمان‌های مردم نهاد با اشاره به فعالیت سمن‌های فعال تحت پوشش فرمانداری یزد، اظهار کرد: ۴۲ موسسه مردم نهاد  در شهرستان با مجوز فرمانداری درحال فعالیت  هستند.

وی از برگزاری متمادی جلساتی به منظور آشنایی بیشتر سمن‌ها با فعالیت‌های یکدیگر و پیگیری طرح‌های خاص آن‌ها از سوی فرمانداری مرکز استان خبر داد.

فرماندار از تیم سازی و شبکه‌ای کردن فعالیت سمن‌های یزد نیز خبر داد و تصریح کرد: این که سمن‌ها چه فعالیت‌های انجام می‌دهند، مسئله مهمی است اما تعامل آن‌ها به منظور هم پوشانی توانمندی‌های یکدیگر اهمیت بسیار بیشتری دارد.

وی انتقال خدمات تشکل‌ها و رفع مشکلات و ارتقای توانمندی‌های آنان را ضروری خواند و گفت: سمن‌ها به عنوان تشکل‌های مردمی با توجه به تنوع فعالیت‌ها و ارائه خدمات گسترده، می‌توانند در حوزه‌های مختلف با همکاری و تعامل بیشتر با یکدیگر خدمات خود را ارتقا دهند و از مشکلات همدیگر نیز بکاهند.

در بخشی از این نشست، تشکل‌ها به ارائه مشکلات و خدمات و فعالیت‌های خود پرداختند و تجمیع سمن‌ها در قالب یک پارک سمن‌ها و تبادل اطلاعات و خدمات آن‌ها به عنوان دغدغه‌های این تشکل‌ها مطرح شد.

منبع خبر:خبرگزاری ایسنا

 


آدرس کوتاه :