شناسه : 123268445
به ریاست فرماندار یزد؛


جلسه مشترك انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان يزد به ریاست «مصطفي سالاري» فرماندار يزد تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، «فرماندار يزد » در  جلسه مشترك انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان يزد اظهار داشت: بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده انتظار ميرود سال 1397 جهش بسيار خوبي در خصوص اعتلاي فرهنگ كتاب و كتابخواني در سطح شهرستان داشته باشيم.

فرماندار یزد گفت؛در سال گذشته آنچه سقف انتظارات ما از برنامه ها و اهداف انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان و دستگاه هاي فرهنگي استاني و شهرستاني هم سو علي الخصوص در بحث مناسب سازي فضاي كتابخانه ها و پياده سازي طرح هاي ارزشمندي چون كتابخانه سيار روستايي و ... بود به خوبي اجرايي شد  و امسال نيز با هدف افزايش سرانه مطالعه شهرستان در راستاي برنامه هاي اداره كل اقدام و همكاري لازم را با نظرات و پيشنهادات اعضاي محترم انجمن خواهيم داشت  .

وی در پايان گفت : در  برگزاري جشنواره كتاب رضوي شهرداري هاي حميديا ، شاهديه و زارچ در سطح حوزه عملكردي خود و در سطح شهر يزد نيز سازمان فرهنگي ، اجتماعي و ورزشي شهرداري يزد  و ساير دستگاه هاي اجرايي با سبقه ي فرهنگي اطلاع رساني ، همكاري و اقدام لازم را داشته باشند تا انشاالله علاوه بر بهره مندي آحاد جامعه و شهروندان عزيز از فوايد كتب معرفي شده و بهبود فرهنگ كتابخواني در سطح شهرستان، نسبت به ثبت ركورد مشاركت اين حوزه در سطح شهرستان پيشگام باشيم.


آدرس کوتاه :